PAKALPOJUMA NOTEIKUMI

Vispārīgi
Šo vietni pārvalda LOST IN LATGALE. Visā vietnē  lietotie termini “mēs” un “mūsu” attiecas uz LOST IN LATGALE. Mēs piedāvājam šo vietni, ieskaitot visu informāciju, rīkus un pakalpojumus, kas pieejami tajā vietnes lietotājam, ar nosacījumu, ka piekrītat visiem šeit izklāstītajiem noteikumiem, nosacījumiem, politikām un paziņojumiem. Šie nosacījumi attiecas uz pakalpojumiem un precēm (turpmāk – Pakalpojums), iegādātiem no mums šajā vietnē, telefoniski, e-pastiski, dāvanu karšu veidā (turpmāk – citos veidos).

 

Mūsu vietni nodrošina un apkalpo Shopify Inc. Viņi nodrošina tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot savus pakalpojumus jums.

Rezervācija un iegāde
Pakalpojumu rezervācija un iegāde var tikt veikta šajā vietnē, telefoniski vai ar e-pasta ziņu.

Pirms pakalpojumu iegādes Jūs apņematies pārliecināties par tā pieejamību Jums ērtā laikā.

Pakalpojums tiek uzskatīts par rezervētu tikai pēc priekšapmaksas veikšanas un apmaksas ienākšanas bankas kontā atbilstoši izsniegtajam priekšapmaksas rēķinam vai šajā vietnē izsniegtajam čekam.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā noraidīt jebkuru pakalpojuma pieprasījumu bez paskaidrojuma, par to attiecīgi informējot.

Atcelšana un pārcelšana
Rezervācijas atcelšana ar pilnu pakalpojuma rezervācijas maksas atgriešanu ir tiek veikta 14 dienas līdz pakalpojuma sniegšanas datumam. Dienu skaits tiek skaitīts no apmaksas ienākšanas bankas kontā brīža līdz pakalpojuma sniegšanas datumam. Vēlāk par 14 dienām līdz pakalpojuma sniegšanas datumam rezervācijas maksa netiek atgriezta.

Par pakalpojuma atcelšanu ir jāziņo rakstiski uz e-pastu: info@lostinlatgale.org vai lostinlatgale@gmail.com.   

Gan apmaksātas, gan neapmaksātas rezervācijas datuma maiņa pēc klienta pieprasījuma ir pieļaujama  atbilstoši LOST IN LATGALE piedāvātajiem datumiem. Ja pieejamo datumu maiņa neatbilst klienta vēlmēm, tiek atgriezta pakalpojuma rezervācijas maksa, ja termiņš līdz pakalpojuma sniegšanas datumam nepārsniedz 14 dienas. Ja dienu skaits ir mazāk par 14, rezervācijas maksa netiek atgriezta.